menu

Chránič páteře SWING P20, pro dospělé

Značka: Waldhausen
Kód: WH...2149201
1 610 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Chránič páteře SWING P20 zaujme jednoduchým designem a maximálním komfortem. Plně nastavitelný design zkombinovaný s vyspělým voštinovým chráničem zajišťuje prvotřídní střih s maximální svobodou pohybu za každého počasí. Vysoce kvalitní, pevně tkané elastické popruhy nabízejí maximální funkčnost i v extrémních podmínkách. Chránič páteře je dále opatřený speciálním suchým zipem, který lepí jen na materiál použitý na chrániči a zabrání přichycení k jakékoli jiné látce. Chránič je vyroben z 3D panelů, které vznikají teplem za přítomnosti materiálů EVA a elastan. Jsou extra lehké a nabízejí maximální pohodlí. Panely jsou spojeny speciálními klouby, které poskytují maximální přizpůsobení tělu a nenarušují bezpečnost. Splňuje normu pro motorkáře EN 1621-2, 2014.Ultra tenký, flexibilní materiál je produkuván díky roztažitelnosti silikonu voštinové technologii, která může být zapracována přimo do oděvu. Při nárazu gel aktivně pohlcuje energii s cílem toho ji odvrátit od těla, a to dokonce i když je osoba vystavena opakovaný nárazům. Materiál zároveň odvádí vlhkost, je prodyšný, odolný vůči teplotám a snadno se čistí.

Parametry produktu:

Značka:
N2VhOG