Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Chaps Horze Blake

Značka: Horze
Kód: 8247
2 530 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (1ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Původně je nosili kovbojové, aby se chránili před trnitými keři v drsném terénu, nyní si můžete vyzkoušet celé kapsy od Horze a vyzkoušet si všechny jejich výhody na vlastní kůži. Kotníky dodávají vaší noze v sedle další oporu a tvoří další zahřívací vrstvu. Chrání vaše kalhoty a nohy před otřením o třmenovou kůži, před každodenním opotřebením ve stáji a před možnými zraněními, která byste mohli při jízdě utrpět. Protože jsou vyrobeny z pravé kůže s vestavěnými elastickými vložkami, stávají se pohodlnější při každé jízdě. V neposlední řadě tyto chapsy perfektně padnou a jsou vaším nejnovějším must-have!

Speciální funkce:
Vysoce kvalitní pravá kůže
Ochranný
Elastické vložky
YKK zip
Nastavitelné vpředu a vzadu
Stříbrné kování
Spodní část nohavic lze zkrátit na patřičnou délku podél zapošití

Technický popis: 100% pravá kůže.
Pokyny pro praní:
Čistěte vlhkým hadříkem. Suchý na vzduchu. V případě potřeby lehce vyleštěte malým množstvím čističe kůže.

Parametry produktu:

Značka:
YmRhY