Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Jezdecké rukavice Roeckl Grip Pro

Značka: Roeckl
Kód: 9151
880 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (1ks)
  • Prodejna Hrobice (1ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Popis produktu:

Jezdecké rukavice ROECKL GRIP Populární rukavice z produkce firmy Roeckl jsou nejnovějším výrobkem pro jezdecký sport. Tyto rukavice "jsou" vaši druhou kůží, tímto vám umožňují cítit každý pohyb otěží.  

Tato elegantní jezdecká rukavice je vyrobena z vysoce prodyšného, elastického a poddajného syntetického semiše ROECK-GRIP,® takže padne jako druhá kůže. Exkluzivní materiál zároveň zajišťuje vynikající přilnavost a hmatovou citlivost při manipulaci s otěžemi. Aby bylo zaručeno ideální padnutí rukavic, používají mnichovští specialisté klasické velikosti francouzských rukavic – každý jezdec si jistě najde perfektní rukavice, které budou vyhovovat jeho potřebám. Kromě toho kladou velký důraz také na kvalitu zpracování: Jednotlivé kusy jsou pečlivě ručně sešity s tolerancí švů max. 1 milimetr. Výsledek: znatelně vyšší komfort nošení. Charakteristické zapínání s logem ruky a nápisem ROECKL dokonale fixuje rukavici kolem zápěstí. Pohodlné: ROECK-GRIP PRO lze prát v pračce na 30 ° Celsia (86 ° Fahrenheita) a je také kompatibilní s dotykovou obrazovkou. Neobsahuje kůži.

Parametry produktu:

Značka:
ODBhNmZjYT