menu
Doprava ZDARMA
Jezdecká helma GPA 4S SPEED AIR TLS

Jezdecká helma GPA 4S SPEED AIR TLS

Značka: Waldhausen
Kód: WH...51883701
15 330 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Elegantní a propracovaná řada jezdeckých helem GPA 4S představuje stylovou volbu pro jezdce, kteří od přilby očekávají ten nejlepší výkon z hlediska ochrany, pohodlí a lehkosti. Přilba 4S představuje technologickou revoluci díky svým čtyřem vrstvám, které umožňují optimální tlumení nárazů i lepší odolnost proti bočnímu stlačení. Vnější skořepina vyrobená z absorpčního polymeru pohlcuje první část nárazu tím, že se deformuje. Druhá vrstva přebírá energii nárazu a pohlcuje ji. Třetí vrstva, vyrobená ze skelných vláken, zajišťuje tuhost celé přilby, aby se zabránilo bočnímu stlačení. Čtvrtou vrstvou je polystyrenová skořepina, která dokončí zpomalení nárazu tím, že se pod nárazem zmačká, a chrání tak lebku před poranění. Díky četným předním a bočním větracím otvorům a zadním vývodům nabízí tato přilba optimální ventilaci. Helma disponuje jednodílnou a odnímatelnou vložkou, kterou lze prát a v případě potřeby vyměnit. Vložka je opatřena antibakteriální úpravou. Patentovaný pevný podbradní pásek Twin Lock System (TLS) byl zcela přepracován tak, aby poskytoval maximální stabilitu a držení, které bylo dříve typické pouze u motocyklových přileb. Výztuha, kterou podbradní řemínek poskytuje skořepině, zvyšuje odolnost v případě bočního nárazu. Nový magnetický uzávěr Fidlock lze rychle otevřít a zavřít jednou rukou, což výrazně usnadňuje jeho používání. Pružnost systému TLS poskytuje maximální pohodlí, jelikož se přizpůsobí tvaru hlavy každé osoby.

  • 4 ochranné vrstvy
  • Twin Lock System 
  • odnímatelná vložka
  • antibakteriální úprava
  • optimální ventilace

Skořepina přilby 1: Velikosti 52 - 56 cm
Skořepina přilby 2: Velikosti 57 - 61 cm

Parametry produktu:

Značka:
YmNhYzY