Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu
Doprava ZDARMA
Jezdecká helma GPA EASY First Lady HYBRID,černá lesklá

Jezdecká helma GPA EASY First Lady HYBRID,černá lesklá

Značka: Waldhausen
Kód: WH...51881801
10 880 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Elegantní a propracovaná řada jezdeckých přileb GPA představuje stylovou volbu pro jezdkyně, kteří od přilby očekávají ten nejlepší výkon z hlediska ochrany, pohodlí a lehkosti. Helma disponuje jednodílnou a odnímatelnou vložkou, kterou lze prát a v případě potřeby vyměnit. Vložka je opatřena antibakteriální úpravou. Vnější skořepina z termoplastické pryskyřice optimálně omezuje riziko perforace v případě pádu. Vnitřní skořepina z expandovaného polystyrenu tlumí a rozkládá sílu případného nárazu. Díky předním větracím otvorům a zadním vývodům poskytuje přilba optimální ventilaci. Klasický řemínek pod bradu je nahrazen hybridním systémem. Jeho nylonové pásky potažené syntetickou kůží se zapínají na dvoudílnou přezku.

  • odnímatelná vložka
  • vnější skořepina z termoplastické pryskyřice
  • vnitřní skořepina z expandovaného polystyrenu
  • kvalitní ventilace

Skořepina přilby: Velikosti 53 - 56 cm
Skořepina přilby: Velikosti 57 - 61 cm

Parametry produktu:

Značka:
MDIxZDJlN