menu
Doprava ZDARMA
Jezdecká helma GPA EASY First Lady TLS, černá lesklá

Jezdecká helma GPA EASY First Lady TLS, černá lesklá

Značka: Waldhausen
Kód: WH...51881701
11 380 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Tato nová elegantní a vytříbená řada Easy poskytuje novou možnost pro jezdce, kteří hledají nejlepší výkon od přilby z hlediska ochrany, pohodlí a lehkosti. Vnější plášť, který je vyrobený ze vstřikování termoplastické pryskyřice, minimalizuje riziko perforace v případě pádu. Vnitřní skořepina z pěnového polystyrenu tlumí a rozkládá nárazy při nárazu na celou helmu. Díky dvěma předním a čtyřem zadním větracím otvorům nabízí tato helma optimální ventilaci. Helma zajišťuje bezkonkurenční pohodlí. Vyjímatelná jednodílná vložka umožňuje snadné praní a je snadno vyměnitelná. Měkka a nadýchaná vnitřní vložka získala antibakteriální úpravu. Helma je vybavena systémem twin lock (TLS), což znamená - patentovaný pevný podbradní pásek. Ten byl zcela přepracován tak, aby poskytoval stabilitu a držení, které bylo dříve vyhrazeno výhradně pro motocyklové přilby. Vnější skořepina poskytuje rozšířenou ochranu krku, protože pokrývá větší plochu. Výztuhu, kterou podbradní pásek poskytuje helmě, zvyšuje odolnost v případě bočního nárazu. S novým magnetickým uzávěrem Fidlock, lze rychle otevřít a zavřít jednou rukou, což značně usnadňuje jeho používání. Flexibilita TLS přispívá k většímu pohodlí, protože se dokonale přizpůsobí jezdcově hlavě.

Skořepina přilby 1: Velikosti 52 - 56 cm
Skořepina přilby 2: Velikosti 57 - 61 cm

Parametry produktu:

Značka:
OTYzMjBiZ