menu
Doprava ZDARMA
Jezdecká helma Easy Speed Air Hybrid GPA, černá lesklá

Jezdecká helma Easy Speed Air Hybrid GPA, černá lesklá

Značka: Waldhausen
Kód: WH...51880801
10 880 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Elegantní a propracovaná řada jezdeckých helem GPA Easy představuje stylovou volbu pro jezdce, kteří od přilby očekávají ten nejlepší výkon z hlediska ochrany, pohodlí a lehkosti. Helma disponuje jednodílnou a odnímatelnou vložkou, kterou lze prát a v případě potřeby vyměnit. Vložka je opatřena antibakteriální úpravou. 
Vnější skořepina z termoplastické pryskyřice optimálně omezuje riziko perforace v případě pádu. Vnitřní skořepina z expandovaného polystyrenu tlumí a rozkládá sílu případného nárazu. Díky předním větracím otvorům a zadním vývodům poskytuje přilba optimální ventilaci. 
Klasický řemínek pod bradu je nahrazen hybridním systémem. Jeho nylonové pásky potažené syntetickou kůží se zapínají na dvoudílnou přezku.

Skořepina přilby 1: Velikosti 52 - 56 cm
Skořepina přilby 2: Velikosti 57 - 61 cm

Parametry produktu:

Značka:
NjAxM