Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu
Doprava ZDARMA
Novinka
Jezdecká přilba Casco DUELL

Jezdecká přilba Casco DUELL

Značka: Casco
Kód: 9174
4 030 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (1ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

 Přil je černá matná a lesklá metalíza pro elegantní design, top potažený nubukovou kůží a elegantní černý pásek.

DUELL je připraven vás doprovázet každým jezdeckým dobrodružstvím! Díky všestrannosti, sportovní eleganci, pohodlnému střihu, vynikající ventilaci a širšímu kšiltu se stane stylovým partnerem na každé jízdě, díky čemuž bude každá cesta jedinečným a příjemným zážitkem.
Vynikající design proudění vzduchu pro lepší pohodlí. Je vybavena síťkou proti hmyzu vyrobenou z lehkého, ale robustního hliníku, zakrývá otvory pro přívod vzduchu v přední části helmy a poskytuje dosteatečnou ochranu během vašich jízd.

Interiér:
Dopřejte si maximální pohodlí s podšívkou z mikrovlákna převzatou z osvědčeného interiéru naší přilby Mistrall-2. Pečlivě vyrobeno tak, aby se hladce integrovalo s ventilačním systémem, včetně polstrované části na čele pro větší pohodlí a ochranu,
zajišťuje bezpečné a přiléhavé uchycení a zároveň zaručuje bezkonkurenční pohodlí za všech podmínek. Je bezvadně navržený, snadno vyjímatelný, omyvatelný a precizně navržený.

Vlastnosti:
- Volitelně: Krabice na přilbu
- Volitelně: K dispozici zimní vybavení
- Volitelně: lemování MyStyle s krystaly Swarovski dostupné v 7 různých barvách

S = 50-54 cm
M = 55-57 cm
L = 58-60 cm

Parametry produktu:

Značka:
ODY0NDdh