menu
Doprava ZDARMA
Jezdecká helma Easy Speed Air TSL GPA,černá matná

Jezdecká helma Easy Speed Air TSL GPA,černá matná

Značka: Waldhausen
Kód: WH...51880711
11 380 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Elegantní a propracovaná řada jezdeckých helem GPA Easy představuje stylovou volbu pro jezdce, kteří od přilby očekávají ten nejlepší výkon z hlediska ochrany, pohodlí a lehkosti. Helma disponuje jednodílnou a odnímatelnou vložkou, kterou lze prát a v případě potřeby vyměnit. Vložka je opatřena antibakteriální úpravou. Vnější skořepina z termoplastické pryskyřice optimálně omezuje riziko perforace v případě pádu. Vnitřní skořepina z expandovaného polystyrenu tlumí a rozkládá sílu případného nárazu. Díky předním větracím otvorům a zadním vývodům poskytuje přilba optimální ventilaci. Patentovaný pevný podbradní pásek Twin Lock System (TLS) byl zcela přepracován tak, aby poskytoval maximální stabilitu a držení, které bylo dříve typické pouze u motocyklových přileb. Výztuha, kterou podbradní řemínek poskytuje skořepině, zvyšuje odolnost v případě bočního nárazu. Nový magnetický uzávěr Fidlock lze rychle otevřít a zavřít jednou rukou, což výrazně usnadňuje jeho používání. Pružnost systému TLS poskytuje maximální pohodlí, jelikož se přizpůsobí tvaru hlavy každé osoby.

  • odnímatelná vložka
  • vnější skořepina z termoplastické pryskyřice
  • vnitřní skořepina z expandovaného polystyrenu
  • kvalitní ventilace
  • TSL systém

Skořepina přilby: Velikosti 52 - 56 cm
Skořepina přilby: Velikosti 57 - 61 cm

Parametry produktu:

Značka:
YTc4YT