Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Mahnenliquid, kondicionér k ošetření hřívy a pokožky

Značka: Leovet
Kód: gh...410
445 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad (0ks) - do 25.5. u Vás
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Přípravek pro koně odstraňuje z pokožky, hřívy a ohonu lupy. Zmírňuje svědění a zamezuje drbání dlouhých žíní. Brání vzniku holých kořenů ohonů a krátkých nevzhledných hřív.

Roztok se silným účinkem na pokožku zejména pod hřívou a kořen ohonu: působí proti tvorbě lupů, odstraňuje odření dlouhých chlupů/žíní, vzniku lysin na kořeni ocasu a vzniku krátké nevzhledné hřívy.

Účinek močoviny cíleně zklidňuje pokožku. Napomáhá k udržení pokožky v kondici nejen v sezóně hmyzu. K ošetření postačí minimální množství roztoku.

Aplikace: Pro úsporu spotřeby uzávěr pouze propíchněte, neodřízněte. Nanášejte přímo na pokožku pod hřívou a krátce vmasírujte. Ošetření opakujte co 1 - 2 dny. Poaplikaci si umyjte ruce.

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě 4-35°C. Pouze pro zvířata.

Složení: Aqua, Isopropanol, Urea, Salicylic acid, Biosulphurfluid, Ammonia solution 25%

Velikost balení: 500 ml

Držitel rozhodnutí o schválení a výrobce: Leovet Dr. Jacoby GmbH & CoKG, Beim Eberacker 1, D-35633 Lahnau, Německo

Nebezpečí

H226 Hořlavá kapalina a páry. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P101 Je-li nutná lekařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. P501 Odstraňte obsah/obal v souladu smístními předpisy.

Číslo schválení: 046-21/C

Parametry produktu:

Značka:
ZDUyZTIzZG