Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Equilux na srst a hřívu

Značka: Stassek
Kód: 457
420 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (1ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

IDEÁLNÍ PRO ŠEDÉ NEBO SVĚTLÉ KONĚ Equilux - rychlý čistič je unikátní produkt pro čištění. Umožňuje rychlé čištění srsti, ocasu a hřívy v několika minutách bez známých obtíží. Není třeba omývat koně před nanesením produktu. Nepopulární žluté skvrny na světlých koních nebo vrstva prachu na tmavých koních jsou bezprostředně pryč. Equilux uspoří spoustu času čištění. Rychle schne, nemastí a nemá nepříjemný zápach. Aktivní složky odstraní skvrny od koňského hnoje či nežádoucí zabarvení od trávy, nebo špíny a napomáhají lesku srsti, hřívy a ocasu. Hříva a ocas mají s tímto přípravkem delší odolnost vůči nečistotám.  

Parametry produktu:

Značka:
MmE2OT