Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Equifix - mýdlo na kůži

Značka: Ekkia
Kód: 8092
220 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (1ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Dokáže důkladně vyčistit znečištěnou kůži, udržovat ji zvlhčující a dokonce zničit plísně na kožených předmětech. Jeho schopnosti však nejsou vyčerpány: Díky speciální aktivní složce je také schopen zabránit růstu nových plísní. Díky své tekuté formě se 3fázové kožené mýdlo Equifix dostává do nejtajnějších koutů a je zvláště účinné na těžko přístupných a typických plochách forem.

Právě zde se síla 3fázového koženého mýdla Equifix rozvine „nemilosrdně“, než hydratační přísady začnou vykonávat „pečovatelskou službu“. Látky, které působí proti růstu nových plísní, jsou ochranné a aktivní ve struktuře kůže.

Equifix 3-Phase Leather Soap účinkuje třemi způsoby:

Fáze 1: jemně a důkladně čistí nečistoty a případné plísně.
Fáze 2: dodává kůži všechny potřebné živiny. Je hladce ošetřováno a impregnováno hlubokým pórováním.
Fáze 3: aktivuje speciální ochranný přípravek, který má dlouhodobý účinek proti bakteriím a plísním a zabraňuje napadení např. výrazně zpožděno plísní

Parametry produktu:

Značka:
OTllYjI1