Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

W-Health & Care Hock Boot

Značka: Waldhausen
Kód: WH...386701
2 370 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Botička na hlezno W-Health & Care od Waldhausen podporuje regeneraci hlezna díky 3 funkcím - vibrace, chlazení nebo ohřev. Botička může kombinovat chlazení a masážní terapii, která pomáhá léčit poranění šlach. Chladicí obaly snižují zánět a stimulují krevní oběh pomocí vibrací. Díky integrovaným topným prvkům mohou botičky W-Health & Care ohřát hlezno před tím, než je kůň oježděn a stimulovat oběh pomocí vibračních prvků. To dělá šlachy více pružnými a může minimalizovat riziko zranění, zejména v zimě. Botička je dodávána v atraktivním izolovaném sáčku. Powerbanka a nabíjecí kabel jsou součástí balení.

Parametry produktu:

Značka:
MzAxZDRmOD