Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Kamaše zadní Waldhausen, s beránkem, pár, černé

Značka: Waldhausen
Kód: WH...3840801
990 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Anatomicky tvarované strouhačky pro zadní nohy s přírodním jehněčím beránkem. Ideální ochrana před nárazy, perfektně sedí. Mají zapínání na 2 suché zipy. 
Výrobky z jehněčí kůže Waldhausen: všechny výrobky z jehněčí kůže jsou vyrobeny z vysoce kvalitní merino vlny a vyznačují se svým odborným zpracováním. Pravá jehněčí kůže má vynikající vlastnosti, které jsou ideální pro použití v jezdeckém sportu. Například přirozená stabilita pravé jehněčí kůže zajišťuje ideální rozložení tlaku a vlastnosti absorbující nárazy, čímž brání tlakovým bodům a tření. Kromě toho vlastnosti materiálu podporují cirkulaci vzduchu, což zajišťuje vynikající kontrolu klimatu. Díky dobré absorpci je koňský pot okamžitě odváděn.

Parametry produktu:

Značka:
ZWI0Yj