menu

Bota na kopyto Active Equine Fusion slim, pár

Značka: Waldhausen
Kód: WH...590201
5 930 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Velmi kvalitní boty na kopyta, které nabízí dokonalou ochranu kopyt bosého koně v tvrdém a nerovném terénu. Poskytují pohodlí při chronické bolesti nebo citlivosti kopyt, poranění kopyt, abscesech, laminitidě či v případě ztráty podkovy. Díky lehké konstrukci se snadno nazouvají a sundávají. Jsou vybaveny vnějším bajetonovým zapínáním, které udržuje botu bezpečně na svém místě a vnitřním zapínáním na suchý zip. Bota je navíc opatřena měkkým polstrováním na okraji, který zabraňuje odírání. Podešev "All Terrain" s unikátním dezénem poskytuje vynikající přilnavost, skvělé tlumení a perfektní stabilitu. Pro ještě větší tlumící efekt lze dodatečně dokoupit tlumící podložky. Terénní vzorek minimalizuje hromadění bláta a nečistot. Umožňují přirozený pohyb koně a podporují zdravá kopyta. Dodávány v páru.

Parametry produktu:

Značka:
OGQ0YTU1