menu

Easy breathing liquid pro zklidnění dýchacích cest

Značka: NAF
Kód: gh...1682
1 349 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - do 26.4. u Vás
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Easy Breathing Liquid je navržen tak, aby zlepšil výživu koní znovuzavedením přírodních bylinných kombinací za účelem podpory zdraví plic.

Easy Breathing Liquid využívá tradiční bylinné prvky k udržení zdraví dýchacích cest ve snadno použitelné vysoce chutné směsi, kterou koně rádi přijímají.

Respirační stres je běžnou součástí života moderního koně. Ustájení, píce a krmivo, to vše může být zdrojem prachu a spór plísní, které se hromadí v organizmu a dráždí citlivou výstelku plic a dýchacích cest.

Ve volné přírodě měli koně volný přístup k široké škále bylin, keřů a stromů, které si mohli sami vybrat podle svých požadavků. Vzhledem k omezené druhové variaci na moderních pastvinách to již není možné.

Easy Breathing Liquid je vhodný pro udržení zdravých plic u všech koní a poníků. Pro optimální funkci plic vhodně kombinujte s NAF Respirator Boost nebo Respirator prášek.

Doplňkové krmivo pro koně.

Složení: Voda, chlorid hořečnatý, glycerin

Doplňkové látky na 1 litr: Senzorické: Anýz 137 ml, česnek 110 ml

Analytické složky:  Hrubý protein 0,8 %, hrubé oleje a tuky 1,0 %, hrubý popel 0,1 %, hrubá vláknina <0,1 %, vlhkost 83,3 %, sodík 0,05 %

Krmný návod: Přidávejte do denní krmné dávky, abyste podpořili regenerační schopnost plic vašeho koně při zvýšeném výskytu prachu nebo pylu.

Koně a poníci v ml za den:

Iniciační dávka: 50ml

Udržovací dávka: 20-30ml

 

Balení: láhev s dávkovačem 1 l

Balení vystačí přibližně na přibližně 30 dní.

Parametry produktu:

Značka:
ODM1N2Y5ZT