Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Alavis MSM

Značka: Alavis
Kód: 882
749 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (3ks)
  • Prodejna Hrobice (2ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Snižuje produkci mediátorů zánětu, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci.
Při užívání přípravku ALAVIS™ MSM bylo zjištěno lepší hojení ran, proto je vhodné ho užívat u poúrazových a pooperačních stavů. ALAVIS™ MSM se díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům podílí také na odbourání poškozené kloubní tkáně.
Lze ho také úspěšně využít v alergologii pro zmírnění alergických projevů.
Také podporuje obnovu srsti a kopytní rohoviny.
Látky obsažené v přípravku ALAVIS™ MSM: MSM – Methylsulfonyl­methan Látka MSM je látka obsahující organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů.
Dále vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce.
Síra je mimo jiné zapojena do procesu tvorby kolagenu a glukosaminů – základních stavebních látek kloubních chrupavek a pojivových tkání.
MSM je také pomáhá ke zlepšení kopytní rohoviny a ke zkvalitnění srsti.
ALAVIS™ MSM doporučujeme podávat: u hříbat od 2. – 3. měsíce věku u mladých koní u dostihových, sportovních a pracovních koní u starších a těžších koní u poúrazových a pooperačních stavech u koní s projevy alergií (zmírňuje projevy alergických reakcí) při zhoršené kvalitě srsti, zejména matné srsti pro zlepšení celkového zdravotního stavu a prodloužení aktivního života koně
ALAVIS™ MSM je vhodný zejména při těchto potížích: při chronické myalgii (bolesti svalů) a při svalových křečích při degenerativních a zánětlivých postiženích pohybového aparátu, jako je zánět kloubů (arthritis), zánět kloubní hlavice (epifyzitis), zánět škáry kopytní (laminitis) při onemocnění střelky kopytní při bolestech bederní části páteře (lumbalgii) při zánětu pohrudnice (pleuritis) při prasklinách kopytního pouzdra
 Obsah účinných látek v 1 kg MSM Methylsulfonyl­methan – 1000 g

Dávkování
Hmotnost koně Iniciační dávka (prvních 10 dní) denně
Udržovací dávka (pokračovací) denně

  • 100 kg 5 g 1 1/4 odměrky 2 – 3 g 1/2 – 3/4 odměrky
  • 200 kg 10 g 2 1/2 odměrky 4 – 6 g 1 – 1 1/2 odměrky
  • 300 kg 15 g 3 3/4 odměrky 6 – 9 g 1 1/2 – 2 1/4 odměrky
  • 400 kg 20 g 5 odměrek 8 – 12 g 2 – 3 odměrky
  • 500 kg 25 g 6 1/4 odměrky 10 – 15 g 2 1/2 – 3 3/4 odměrky
  • 600 kg 30 g 7 1/2 odměrky 12 – 18 g 3 – 4 1/2 odměrky

Způsob použití: Prášek je možné podávat s kouskem potravy, zamíchat do jádra či melasy nebo podat přímo do tlamy. Přípravek ALAVIS™ MSM je bílý krystalický prášek bez sirného zápachu. Délka užívání: Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky. Nejedná se o doping, je možné podávat po celou dobu sportovní sezóny.
Náš tip pro dlouhodobé podávání: ALAVIS™ MSM + ALAVIS™ Duoflex – tuto kombinaci doporučujeme pro dlouhodobé podávání u koní s chronickými problémy pohybového aparátu. Společné podávání zajišťuje regeneraci kloubních chrupavek, zlepšení jejich lubrikace, regeneraci a relaxaci svalů a zpevnění vazů a šlach, které zpevňují celý pohybový aparát.
Upozornění: Při kloubních obtížích je vhodné ALAVIS™ MSM podávat spolu s přípravkem ALAVIS™ Dual.
Velikost balení: 600 g prášku
Výrobce: Pharma United Inc., Charlottetown, Stoney Creek, Ontario, Canada Veterinární přípravek je schválen pod ÚSKVBL číslem 173–03/C.

Parametry produktu:

Značka:
YTk2Z