Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Premin SPORT 2kg

Značka: Premin
Kód: 493
409 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad (0ks) - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Produkt nabízíme také ve výhodném 8kg balení Premin® SPORT je minerální krmivo určené pro koně v zájmovém chovu ve vysoké pracovní, sportovní i dostihové zátěži.
Obsahuje esenciální aminokyseliny, vyšší hladiny vitamínů a stopových prvků zajišťujících rychlou regeneraci organismu po zátěži. Obsahuje L-karnitin, který je nosičem energie a zároveň napomáhá správné funkci srdeční a kosterní svaloviny.
Stopové prvky jsou částečně nahrazeny organickou formou pro lepší vstřebávání do organismu koně.
Doplněk kvasinek zlepšuje trávení vlákniny, čímž i minerální látky z krmiva jsou lépe využívány.
Ostropestřcový krmný expeler napomáhá správné funkci jater a zlepšuje celkový zdravotní stav koně.
Minerální krmivo Premin® SPORT mimo jiné obsahuje dihydrogenfosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, ostropestřecový krmný expeler, oxid hořečnatý, fosforečnan sodno-vápenatý, melasa řepná, kvasinky, zchutňovadlo, antioxidanty - BHT, BHA.
Přesné hodnoty jednotlivých látek v kg jsou uvedeny níže vpravo.   Doporučené dávkování: denně 50-80g / kusnebo denně 10-15g / 100kg živé váhy

Parametry produktu:

Značka:
ZTFkN