Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Gogue Loesdau

Značka: Loesdau
Kód: 1752
600 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad (0ks) - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

GOGUE má tu výhodu že nahrazuje velmi zkušenou ruku jezdce. Koni dovolí pohyb hlavou dopředu a dolů,tím je velmi přirozený.Pokud chce kůň utéci z pomůcek buď do strany nebo zvednout nadměrně hlavu, trojúhelníkově zapnuté provazové lano mu to nedovolí, ale naopak přinutí koně se podsadit a tím nést lépe své těžiště a být spokojenější. Jako na jediných pomocných otěžích se na něm může lonžovat tak i jezdit a skákat do metru.Zapíná se vždy tak, aby kůň měl hlavu před kolmicí.Bezpečnostní kroužky v případě nějaké kolise vyskočí a lano se uvolní.Protože kůň je velice chytré zvíře, brzo pochopí, že mu je to i příjemné a chodí lehce,lépe se podsazuje a tím lépe akceptuje jezdce. Ze začátku se používá na lonžování max 10minut na každou ruku.Až si kůň zvykne, může se na něm jezdit stále.

Parametry produktu:

Značka:
YzUwZWQy