menu

Podsedlová dečka Mailand Waldhausen, černá

Značka: Waldhausen
Kód: WH...11082001
2 370 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Anatomicky tvarovaná podsedlová dečka s beránkem z pravé jehněčí kůže (vysoce kvalitní merino vlna) na kohoutku a pod sedem. Zaručí vynikající rozložení tlaku, rychlé pohlcení vlhkosti a má odvětrávací schopnosti. Tato dečka Milan byla testována několika jezdeckými magazíny a vždy dosáhla skvělých výsledků. K dispozici ve třech barevných variantách.

Výrobky Waldhausen s jehněčí kůží jsou charakterizovány vysoce kvalitní merino vlnou a jsou poctivě, ručně zpracovávány. Jehněčí vlna má skvělé schopnosti a proto je ideální pro jezdecký sport. Patří mezi ně přírodní stabilita, která zaručí rovnoměrné rozložení tlaku a absorpci nárazů. Dalšími výraznými benefity je zabránění odření a umožnění cirkulace vzduchu, díky čemuž je koňský pot okamžitě odváděn.

Materiál: 65% polyester, 35% bavlna
Výplň: 100% polyester
Beránek: 100% jehněčí kůže (merino vlna)

Parametry produktu:

Značka:
YmIyM2VjM