Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu
Doprava ZDARMA
Třmeny Acavallo Arena Alupro

Třmeny Acavallo Arena Alupro

Značka: ACAVALLO
Kód: 5001
4 030 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (1ks)
  • Prodejna Hrobice (1ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

nášlapy z nerezové oceli
Arena Alupro třmeny od ACAVALLO. Funkční bezpečnostní třmen - příď držáku je vyrobena z hliníku, zatímco kloubové rameno a opěrka pro nohy jsou vyrobeny ze speciálního polyamidového materiálu. Namontovaný nášlap je vyroben z nerezové oceli. Uzamykací a odblokovací mechanismus lze zacvaknout zpět na místo kliknutím. Třmen dává jezdci méně rigidní a tudíž mnohem pohodlnější pocit než konvenční třmeny. Díky pružinové akci jsou oblouky a opěrky nohou schopny účinně absorbovat a kompenzovat krátkodobé zvýšení zatížení.  Velmi výhodné pro jezdce, kteří trpí ortopedickými problémy.

- Celkové rozměry: přibližně 17 cm (výška) x 15 cm (šířka) x 6,5 cm (hloubka)
- Rozměry běhounu: přibližně 2 cm (výška) x 10 cm (šířka) x 6,5 cm (hloubka)

jedna velikost

Parametry produktu:

Značka:
Mjg3Nm