Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

beris Eggbutt Snaffle, dvojitě kloubní

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6525822
2 270 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Náš nový jedno- a dvojitě kloubový plastový nástavec je zvláště štíhlý ve svých rozměrech - široké kontaktní plochy a nízká výška zajišťují větší pohodlí i v menších koních ústech. Povrch plastu je velmi hladký a dobře klouže v ústech, i u koní, které produkují málo slin. Nástavec se svou širokou kontaktní plochou leží na jazyku a rtech a svým hladkým profilem jemně přechází do otáčeného nasazení eggbutt. Klouby a středový díl jsou jemně vypracované a nainstalované tak, aby odpovídaly nízké výšce nástavce. Zaručujeme hladké klouzání kroužků na otěžích díky zabudovaným měděným zásuvkám. Přesné řízení otěží a jemná komunikace téměř ideální s novým jedno- a dvojitě kloubovým udidlem od beris!

Parametry produktu:

Značka:
M2NiN