Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Udidlo oliva lomené Beris, středně měkké, 18 mm

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6525722
2 120 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Jednou lomené udidlo oliva s udítkem o tloušťce 18 mm. Vybaveno anatomicky tvarovaným udítkem, které zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje komunikaci mezi koněm a jezdcem. Udidlo je poměrně tenké s širší kontaktní plochou, která je nízká, čím zajišťuje větší pohodlí i v menší hubě koně. Povrch udítka je hladký a skvěle klouže v koňské hubě. Vhodné pro koně, kteří mají problém se sliněním. Otvory kroužku jsou chráněny měděnými pouzdry, což výrazně zlepšuje trvanlivost udidla, zajišťuje hladké protáčení azabraňuje skřípnutí huby koně. Udítka jsou vyrobena z bezpečného potravinářského plastu, který je obzvlášť hladký a klouže dobře v ústech. Vyráběno ručně v Německu podle velmi vysokých standardů kvality. 
Tloušťka udítka: 18 mm

Parametry produktu:

Značka:
MmU4NzQ