Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu
Doprava ZDARMA
Udidlo nelomené Tandem BERIS, tvrdé, 18 mm

Udidlo nelomené Tandem BERIS, tvrdé, 18 mm

Značka: Beris
Kód: WH...6535433
4 940 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Nelomené udidlo Tandem s udítkem o tloušťce 18mm. Tvarované udítko je štíhlejší a lépe sedí v ústech koně. Podporuje žvýkání a slinění. Poskytuje více prostoru na jazyk. Inovativní design udítka zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje komunikaci mezi koněm a jezdcem. Vhodné pro koně, kteří netolerují klasický tvar udidla kvůli tlaku na jazyk. Pro ambiciózní rekreační jezdce i profesionály. Udítko je vyrobené z bezpečného potravinářského plastu, který je hladký a klouže v ústech. Kroužky chrání před skřípnutím a poskytují dobrou boční ochranu. Otvory jsou chráněny měděnými pouzdry, což výrazně zlepšuje trvanlivost udidla. Vyráběno ručně v Německu podle velmi vysokých standardů kvality. Udidlo se vyrábí v měkké a tvrdé variantě. 

Výška oblouku: 30mm

Parametry produktu:

Značka:
MTJlZjV