Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Udidlo stihlo dvakrát lomené BERIS, 18 mm

Značka: Beris
Kód: WH...6525922
1 880 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Dvakrát lomené udidlo s udítkem o tloušťce 18 mm. Vybaveno anatomicky tvarovaným udítkem, které zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje komunikaci mezi koněm a jezdcem. Vhodné pro ambiciózní rekreační jezdce i profesionály. Udidlo má širokou kontaktní plochu, která je nízká, čím zajišťuje větší pohodlí i v menší hubě koně. Povrch udítka je hladký a skvěle klouže v koňské hubě. Vhodné pro koně, kteří mají problém se sliněním. Otvory kroužku jsou chráněny měděnými pouzdry, což výrazně zlepšuje trvanlivost udidla, zajišťuje hladké protáčení a zabraňuje skřípnutí huby koně. Udítka jsou vyrobena z bezpečného potravinářského plastu, který je obzvlášť hladký a klouže dobře v ústech. Vyráběno ručně v Německu podle velmi vysokých standardů kvality. 

Parametry produktu:

Značka:
MjcxMGY