Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Beris Snaffle, jednoduše členěný, prsten 7,5 cm

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6525222
1 780 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Forma a funkce se setkávají s designem! Náš nový jednoduchý a dvojitě kloubový plastový ústník je obzvláště štíhlý v rozměrech - široká kontaktní plocha a nízká výška zajišťují větší pohodlí pro menší koní ústa. Povrch plastu je velmi hladký a dobře klouže v ústech, i když koně produkuji málo sliny. Ústník leží na jazyku a rtech se svou širokou kontaktní plochou a jemně přechází do hladce modelovaného a otočeného tvaru olivy. Stisknutí rtů je nemožné! Kloub a také středový díl jsou velmi jemně zpracovány a poté přizpůsobeny minimální výšce ústníku při nasazení. Měděné paticy vložené do bočních oliv umožňují téměř bezodporový, hladký pohyb kroužků. Jednoduché nebo spojené, obě ústníky jsou jemně vyrobeny s nejvyšší mírou dovednosti a zaujímají svými jemně modelovanými přechody. Přesné vedení otěží a jemná komunikace se blíží ideálu s novými jednoduchými a dvojitě kloubovými kousky beris!

Parametry produktu:

Značka:
YjQyNz