Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Udidlo stihlo jednou lomené Sweet Iron Waldhausen, 16 mm

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6534116
790 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Anatomicky tvarované stihlové udidlo, jednou lomené. Je jemné, vhodné pro citlivé či mladé koně, udidlo leží v klidu a nezabírá moc místa v hubě. Je vyrobeno z příjemně chutnajícího materiálu sladká ocel (sweet iron – modrá slitina), která je pro koně přijatelnější a je oblíbená i u velice vybíravých a citlivých koní. Udidlo disponuje volnými kroužky, které se protáčí. K dispozici ve více velikostech. 

Tloušťka udítka: 16 mm

Kroužky: Ø 7 cm

Anatomicky tvarované udidla Sweet Iron z Waldhausenu se vyznačují náustkem, který je přizpůsoben hubě koně. Sweet Iron je vyrobena z modré oceli při kontaktu se (vzdušnou) vlhkostí začne oxidovat a vytvoří se sladká hnědošedá povrchová rez. To stimuluje produkci slin koní. Začnou lépe pěnit, což zvyšuje přijatelnost zubní protézy.
Tloušťka: 16 mm, kroužky: Ø 7 cm
icky tvarované udidla Sweet Iron z Waldhausenu se vyznačují náustkem, který je přizpůsoben hubě koně. Sweet Iron je vyrobena z modré oceli při kontaktu se (vzdušnou) vlhkostí začne oxidovat a vytvoří se sladká hnědošedá povrchová rez. To stimuluje produkci slin koní. Začnou lépe pěnit, což zvyšuje přijatelnost zubní protézy.
Tloušťka: 16 mm, kroužky: Ø 7 cm

Parametry produktu:

Značka:
MmI4NjVi