Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu
Doprava ZDARMA
Beris 3-Ring PRIME udidlo

Beris 3-Ring PRIME udidlo

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6527600
3 310 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Beris PRIME nastavuje nové standardy v komunikaci mezi koněm a jezdcem. Díky anatomickému tvaru mimořádně měkkého ustníku je tlak rovnoměrně rozložen na jazyku a lištách. Integrované oválné ostruhy s pečlivě navrženým přechodem k středové části zabraňují štípnutí koních rtů a dodávají udidlu další, zvláště dobrou boční podporu. Tvar a hmotnost kroužků zajišťují velmi klidnou, neutrální pozici v koním ústech. Tato vlastnost činí udidlo nádherně vhodné pro mladé a nezkušené koně. Tvar boční části také poskytuje optimální boční podporu a průvodce. Velký kroužek usnadňuje dobré a tiché použití otěží.

Parametry produktu:

Značka:
YWE5Y