Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Beris 3-kroužkový udidlový díl s portem pro jazyk

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6527533
2 820 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Tato zděná tyč má zvláště plochý design otvoru. To jazyku poskytuje optimální prostor. Mnoho koní na to reaguje větší ohebností a zvýšeným žvýkáním. Tento udidlo je také vhodné pro koně, kteří si hrají s jazykem a snaží se ho dostat přes udidlo, protože otvor to efektivně brání. Toto udidlo je tedy významně vhodné pro koně, kteří nemají rádi klasicky tvarovaná udidla kvůli tlaku na jazyk a reagují třeba třesením hlavy nebo podobně. Udidlo s třemi kruhy kombinuje efektivní laterální omezení, pákový a zdvihací mechanismus v jednom. Míra účinku je vybrána díky různým možnostem upevnění otěže. Připevněním na spodní kruh a zatáhnutím otěže se projeví účinek krátké páky. Udidlo s třemi kruhy se často používá k testování reakce koně na pákový efekt.

Parametry produktu:

Značka:
ZjA5ZWNjZ