Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

beris D-Ring KONNEX jazykový port snaffle

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6526833
2 620 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Poskytujíc kombinovaný efekt portu a pozitivní vlastnosti motýlího hřebenu, profil beris KONNEX hřebenu je štíhlejší a velmi pohodlně se umisťuje v koněm ústech. K dispozici je také více místa, protože port v beris KONNEX hřebenu je výrazně širší. Vhodné pro koně s málo prostorem v ústech, například pro typy plnokrevníků nebo starší koně (kvůli změně uspořádání zubů), koně s velkými jazyky a především ty, které jsou citlivé na tlakové body na jazyku. Tvar a hmotnost postranních částí zajišťují klidnou, neutrální pozici v ústech. Tato vlastnost dělá tento udidlo ideální pro mladé koně, kteří jsou stále trochu zelení. Tvar postranního dílu jim také poskytuje optimální boční podporu a vedení. Velký kroužek také usnadňuje dobrou a klidnou manipulaci s otěžemi.

Parametry produktu:

Značka:
MDRkN