Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

beris D-Ring KONNEX jazýčkový bit

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6526811
2 620 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Poskytujíc kombinovaný efekt dýzového otvoru a pozitivní charakteristiky jízdeckého vodítka ve tvaru motýla je profil beris KONNEX tyče užší a velmi pohodlně se umisťuje v koních ústech. K dispozici je také více místa, protože dýzový otvor v beris KONNEX tyči je výrazně širší. Je to vhodné pro koně s malým prostorem v ústech, například pro koně plné krve nebo starší koně (kvůli změně zarovnání zubů), koně s velkými jazyky a zejména pro koně citlivé na tlakové body na jazyku. Tvar a hmotnost bočních částí zajišťuje stálou, neutrální pozici v ústech. Tato vlastnost činí tento udidlo ideálním pro mladé koně, které jsou ještě trochu zelené. Tvar bočního dílu jim také nabízí optimální boční podporu a vedení. Velký kroužek také usnadňuje dobré a klidné ovládání otěží.

Parametry produktu:

Značka:
NTNmYjEy