Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

beris D prsten bit, jednoduše spojený

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6526022
2 720 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Náš nový jedno- a dvojkloubní plastový kus do tlamy je zvláště štíhlý ve svých rozměrech - široké kontaktní plochy a nízká výška zajišťují více pohodlí i v menších koních tlamách. Povrch plastu je velmi hladký a dobře klouže v tlamě, i u koní, kteří produkují málo slin. Kus do tlamy leží na jazyku a rtech se svou širokou kontaktní plochou a se svým hladkým profilem se jemně mění v otočený, naznačený, olivový tvar. Klouby a středový díl jsou jemně propracované a složené tak, aby odpovídaly nízké výšce kusu do tlamy. Garantujeme, že kroužky u kusu do tlamy kloužou hladce díky zabudovaným měděným paticím. Přesné vedení otěží a jemná komunikace těsně u ideálu s novými jedno- a dvojkloubnými kusy do tlamy od značky beris!

Parametry produktu:

Značka:
ZDYzO