Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Udidlo déčkové dvakrát lomené Beris, 18 mm

Značka: Beris
Kód: WH...6526222
2 720 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Dvakrát lomené déčkové udidlo Beris o tloušťce 18 mm. Udidlo je specifické pro jeho plastový náustek, který je obzvláště úzký. Plastový povrch je velice hladký a je vhodný i pro koně, kteří produkují málo slin. I přesto, že je náustek úzký disponuje širokou kontaktní plochou. Každá část udidla je jemně a detailně opracovaná a sestavená tak,aby maximálně vyhovovala koni. Kovové částI udidla jsou ručně tvarovány, svařovány a leštěny k dokonalosti. Inovativní konstrukce udidel Beris zajišťuje lepší přijetí udidla koněm a usnadňuje komunikaci mezi jezdcem a koněm. Náustky udidla jsou vyrobeny z potravinářsky nezávadného plastu.

  • ruční výroba
  • tloušťka - 18 mm

Parametry produktu:

Značka:
ZWI2OGIzO