Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Beris Eggbutt Snaffle s KONNEX jazykovým portem

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6525611
2 000 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Poskytuje kombinovaný efekt portu a pozitivní charakteristiky motýlího prutu, profil beris KONNEX prutu je štíhlejší a velmi komfortně se umisťuje v koních ústech. Je také dostupnější míst, protože port v beris KONNEX prutu je významně širší. Vhodné pro koně s malým prostorem v ústech, např. pro teplokrevníky či starší koně (kvůli změně uspořádání zubů), koně s velkými jazyky a zejména ty, které jsou citlivé na tlakové body na jazyku. Díky mírnému zakřivení dokonale sedí v ústech. Tlak od otěží mění úhel uchycení kousku v koních ústech a jeho speciální tvar zvyšuje účinek na tyče a jazyk. Tvarovaný přechod od kousku k očkům znemožňuje štípání rtů a také poskytuje kousku obzvláště stabilní boční držení. Tvar tohoto kousku je vhodný pro práci s mladými koňmi.

Parametry produktu:

Značka:
YTlkNDU