Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Beris Full Cheek Bit s KONNEX jazykovou příčkou

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6528611
2 620 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Poskytuje kombinovaný efekt portu a pozitivní vlastnosti motýlího držáku. Profil beris KONNEX držáku je štíhlejší a velmi pohodlně se umisťuje do koních úst. Je k dispozici také více prostoru, protože port v beris KONNEX držáku je výrazně širší. Vhodné pro koně s malým prostorem v ústech, například pro plnokrevníky nebo starší koně (kvůli změně v zarovnání zubů), koně s velkými jazyky a zejména koně citlivé na tlakové body na jazyku. Úplný uchovec v ústech velmi klidně sedí a je velmi stabilní. Poskytuje spolehlivé laterální omezení bez rizika, že by kůže nebo rty byly sevřeny úhlovými podporami. Uchovec je velmi stabilní a nedochází k sevření úhlovými podporami. Užitečné u koní, které potřebují více podpory a vedení při zatáčení, jako jsou mladí a nezkušení nebo velmi silní koně. Uchovec je velmi oblíbený u jezdců v dostizích pro rychlé zatáčení.

Parametry produktu:

Značka:
YjkzMDE