Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Beris kroužkový udidlo s komfortním pruhem

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6528311
2 620 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Tento anatomicky správně tvarovaný udidlo rovnoměrně a lehce leží na jazyku a kovárně a poskytuje více místa a svobody pohybu pro jazyk. Při použití tohoto uzdečky bude otěž vyvíjet tlak rovnoměrně na jazyk a kovárnu. Boční stlačení jazyka a kovárny se neděje. Použití ochranných kroužků udidla znemožňuje štípnutí rtů. Díky svému mírně klenutému tvaru leží pohodlné ucho zvláště klidně v koních ústech. Uzdečky s mírně klenutou tyčí jsou považovány za zvláště jemné a šetrné k ústům. Tato vlastnost kombinovaná s naší plastovou beriou umožňuje komunikaci mezi koněm a jezdcem více jemnou a uvolněnou. Komfortní ucho je zvláště vhodné pro mladé a citlivé koně. Plný udidlo se velmi klidně a stabilně drží v koních ústech. Nabízí spolehlivou boční omezení bez rizika, že by kůže nebo rty byly štípnuty úhlovými lícmi. Užitečný u koní, kteří potřebují více boční podpory a vedení při zatáčení. Tyto mohou být nejen silné koně, ale také mladí a nezkušení. Plný udidlo je velmi oblíbené u jezdců skákajících překážky pro rychlé otáčení.

Parametry produktu:

Značka:
MDUwMWFh