Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu
Doprava ZDARMA
beris Kimblewick s portovaným nástavcem KONNEX

beris Kimblewick s portovaným nástavcem KONNEX

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6530833
3 560 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Poskytujíc kombinovaný efekt portu a pozitivní charakteristiky motýlího madla, je profil madla beris KONNEX užší a komfortně se umisťuje v koních ústech. Navíc je k dispozici více místa, protože port v madle beris KONNEX je výrazně širší. Vhodné pro koně s malým prostorem v ústech, například typy plnokrevníků nebo starší koně (kvůli změně zarovnání zubů), koně s velkými jazyky a zejména koně citlivé na tlakové body na jazyku. Kimblewickův uzdec je efektivní kombinací pákového efektu na spodní čelisti koně, tlaku na temeni a změnou polohy v koních ústech. Tři různé možnosti připínání umožňují jemné doladění udidla. Robustní boční části udidla mu dodávají na váze a zajistí stabilnější pozici v ústech.

Parametry produktu:

Značka:
YTU3NWFkMz