Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu
Doprava ZDARMA
Beris Kimblewick udidlo s komfortním prutem

Beris Kimblewick udidlo s komfortním prutem

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6530311
3 560 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Tento anatomicky správný udidlo rovnoměrně a lehce sedí na jazyku a hřebenech a poskytuje více prostoru a svobody pohybu pro jazyk. Když jsou zapnuty otěže, vyvíjí se rovnoměrný tlak na jazyk a hřebeny. Boční sevření jazyka a hřebenů nedochází. Chrániče udidla brání štípnutí rtů. Díky mírně zaklenutému tvaru se komfortní hřeben udidla velmi pevně drží v koněm ústech. Ústní kusy s mírně prohnutým hřebenem jsou považovány za obzvláště jemné a šetrné k ústům. Tato charakteristika, v kombinaci s naším plastem beris, umožňuje jezdci komunikovat s koněm jemněji a citlivěji. Komfortní hřeben je ideální pro mladé a citlivé koně. Udidlo Kimblewick je efektivní kombinací působení páky na spodní čelisti koně, tlaku na týl a přemístění udidla v koněm ústech. Tři různé možnosti upevnění umožňují dobře regulované použití udidla. Pevné boční části udidla mu dodávají určitou těžkost, která zajišťuje klidnější polohu v ústech.

Parametry produktu:

Značka:
NjYyZDJkM