Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu
Doprava ZDARMA
Uzda Beris Kombi s jazykovým portem

Uzda Beris Kombi s jazykovým portem

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6531411
3 560 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Jazykový portový kroužek má zvláště plochý tvar vůči portu. To dává jazyku optimální prostor. Mnoho koní na toto reaguje zlepšenou pružností a zvýšeným žvýkáním. Tento druh udidla je také velmi vhodný pro koně, kteří si hrají s jazykem a snaží se dostat jazyk přes udidlo, protože port to efektivně zabraňuje. Toto nástroj je tedy vynikajícím řešením pro koně, kteří nesnášejí tradičně tvarovaná udidla kvůli tlaku na jazyk a reagují třepotáním hlavy nebo podobně. Toto udidlo zaručuje optimální rozložení tlaku na dolní čelist a ústa a koně jej velmi dobře přijímají. Druhé udidlo působí jako bradový pás, který lze zajistit a uvolnit. Toto udidlo je velmi dobré pro zvláště silné a dopředu jdoucí koně.

Parametry produktu:

Značka:
MTkzM