Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Bit na volném kroužku Beris s KONNEX portem pro jazyk, TENKÝ, kroužek 7,5 cm.

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6525111
1 430 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Konnex bar, tenký Konečně je náš udidlo Konnex k dispozici také ve velikostech 110, 120 a 130 mm! Identického tvaru jako dosavadní Konnex bar, nyní jsme v souladu s požadavky sportovních poníků a plnokrevníků zúžili tenké udidlo Konnex. S tloušťkou pouhých 15 mm je tenké udidlo Konnex právě správné pro rty poníků, stejně tak jako proporcionálně zúžený port. Tenké udidlo Konnex je také doporučováno jako drezurní udidlo pro koně a poníky, kteří nezvládají tlustší udidlo v dvojitých uzdách s otěží. Poníková udidla jsou dodávána s bočními částmi v přiměřeně redukované velikosti!

Parametry produktu:

Značka:
ZDIwMDI