Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

beris Loose Ring s KONNEX, kroužek 7,5 cm

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6524733
1 430 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Ustní kus KONNEX kombinuje efekt portované tyče a pozitivní vlastnosti motýlí tyče. Profil tyče beris KONNEX je štíhlejší, velmi pohodlně se umisťuje do koních úst, poskytuje více prostoru a port je také na tyči beris KONNEX zřetelně širší. Je vhodný pro koně s málo prostorem v ústech, např. pro koně typu plnokrevník, nebo starší koně (kvůli změnám v zubové soustavě), koně s většími jazyky a zejména ty, které nesnáší příliš velký tlak na části jazyka. Volný kroužek znamená větší pohyblivost kusu v ústech. Ustní kus je tedy určen pro koně, které upřednostňují "pohyblivější" kus v ústech. Kroužek běží v měděných paticích velmi rovnoměrně a díky lepší odolnosti výrazně prodlužuje životnost kusu.

Parametry produktu:

Značka:
NGQ5Z