Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu
Doprava ZDARMA
Beris Tandem s portem pro jazyk

Beris Tandem s portem pro jazyk

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6534411
4 940 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Tyč na jazyk má speciálně zploštělý tvar k portu. To poskytuje jazyku optimální prostor. Mnoho koní na toto reaguje zlepšenou ohebností a zvýšeným žvýkáním. Tento udidlo je také velmi vhodné pro koně, kteří si hrají s jazykem a snaží se dostat jazyk přes udidlo, protože port to účinně brání. Toto nástroj je tedy velmi vhodný pro koně, kteří nesnáší tradičně tvarované udidla kvůli tlaku na jazyk a reagují třesením hlavy nebo podobně. Tandém se má používat s jednou sadou otěží. Způsobuje tlak na koní nose, větve dolní čelisti a na šíji. Zvýšením tahu se dosáhne mírného výzdvihového efektu udidla. Vhodné pro koně, kteří jsou na ústa příliš citliví pro samotné udidlo, ale nemohou být jezděni jen s Hackamorem.

Parametry produktu:

Značka:
YzNkMjc