Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu
Doprava ZDARMA
Beris Tandem s komfortním držadlem

Beris Tandem s komfortním držadlem

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6534311
4 940 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Tento anatomicky správně tvarovaný udidlo rovnoměrně a lehce spočívá na jazyku a v okrajích a poskytuje více prostoru a svobody pohybu pro jazyk. Když jsou otěže napnuté, dochází k rovnoměrnému tlaku na okraje a jazyk. Nedochází k žádnému bočnímu stlačení jazyka a okrajů. Ochranné kryty na udidlech brání štípnutí rtu. Díky svému klenutému tvaru se pohodlný okrajový prvek zvláště klidně drží v koních ústech. Ústní kusy s mírně klenutým okrajem se považují za zvláště jemné a šetrné k ústům. Tato vlastnost v kombinaci s naší beris plastikou umožňuje koni a jezdci vychutnat si ještě měkčí a pohodlnější komunikaci. Pohodlný okrajový prvek je obzvlášť vhodný pro mladé a citlivé koně. Používá se s jednou sadou otěží. Vyvolává tlak na koní nos, dolní část čelisti a temeno hlavy. Zvýšením tahu dojde k mírnému vznesení udidla. Je určené pro koně, kteří jsou příliš citliví na samotné udidlo, ale nemohou jezdit pouze na Hackamore.

Parametry produktu:

Značka:
YTk2YmM2M