Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Beris 3-kroužkový udidlo s KONNEX jazykovým můstkem

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6527711
2 820 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Poskytující kombinovaný efekt portu a pozitivní vlastnosti motýlí tyče je profil beris KONNEX tyče štíhlejší a velmi pohodlně se umisťuje v koních ústemech. Je také k dispozici více místa, protože port v beris KONNEX tyči je výrazně širší. Vhodné pro koně s málo prostorem v ústech např. u čistokrevných typů nebo starších koní (kvůli změně uspořádání zubů), koní s velkými jazyky a zejména těch, kteří jsou citliví na tlakové body na jazyku. Uzávěrka se 3 kroužky kombinuje efektivní boční omezení, pákový a výtahový efekt v jednom. Stupeň účinku je vybrán různými možnostmi připevnění otěží. Přivázané k dolnímu kroužku, zvednutí otěže vyvolává efekt krátké páky. Bit se 3 kroužky se často používá k ověření reakce koně na pákový efekt.

Parametry produktu:

Značka:
MjZkM2Ux