Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Uzdečka Beris Eggbutt, tenký komfortní bar, kroužek 7,5 cm

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6535811
2 030 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Eggbutt klobouk je univerzálně použitelný kus, klidně leží v koních ústech a eggbutty na stranách účinně brání štípnutí rtů. Náš plastový klobouk pro pohodlí je zvláště tenký. S tloušťkou 15 mm poskytuje tenký klobouk pro pohodlí větší pohodlí i u menších koních úst. To dělá kus ideálním udidlem pro poníky nebo koně, kteří mají v ústech velmi málo místa. Jemně tvarovaný přechod od kusu k udidlovým kroužkům znemožňuje štípnutí rtů a také dává udidlu zvláště stabilní boční držení. Tvar a různé velikosti kroužků činí udidlo zvláště doporučeným pro práci s mladými koňmi. S malým kroužkem (6cm) ruka jezdce působí rychleji a přímočařejší kvůli kratší efektivní cestě; s větším kroužkem (7,5 cm) je účinek ruky jezdce změkčen. Eggbutt udidlo lze také optimálně přizpůsobit téměř jakémukoli typu koně díky různým stupňům tvrdosti kusu.

Parametry produktu:

Značka:
YzVhNT