Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu
Doprava ZDARMA
Uzdečka Beris se šňůrou pro jazyk a příčkou

Uzdečka Beris se šňůrou pro jazyk a příčkou

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6529411
3 310 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Tento portovaný (port = výstup, průtok) kroužek má speciálně zploštělý design průtoku. To dává jazyku optimální prostor. Mnoho koní na toto reaguje větší pružností a zvýšeným žvýkáním. Tento udidlo je také vhodné pro koně, kteří hrají se svými jazyky a snaží se dostat jazyk přes udidlo, protože port to efektivně brání. Toto udidlo je tedy výrazně vhodné pro koně, kteří nemají rádi konvenčně tvarovaná udidla kvůli tlaku na jazyk a reagují na to třepotáním hlavou nebo podobně. Udidlo s plnými lícnicemi sedí velmi klidně a je velmi stabilní v ústech. Poskytuje spolehlivé boční omezení bez rizika, že by úhlové podpěry stiskly kůži nebo rty. Užitečné u koní, kteří potřebují více podpory a vedení při zatáčení, jako jsou mladé a nezkušené nebo velmi silné koně. U skokových jezdců je velmi oblíbené pro rychlé zatáčení. Zvýšený tlak při použití druhé otěže na kroužkovém udidle způsobuje, že se udidlo naklání a v ústech se zvedá. To vede k silnějšímu efektu. Velmi užitečné u koní, kteří mají tendenci se opřít o udidlo. Stejně tak se používá u koní k dosažení zvýšeného zdvihu.

Parametry produktu:

Značka:
YjM3MWU4Z