Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu
Doprava ZDARMA
beris Kimblewick udidlo s jazykovou příčkou

beris Kimblewick udidlo s jazykovou příčkou

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6530511
3 560 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Řemínek jazykového portu má speciálně zploštělý tvar k portu. To dává jazyku optimální prostor. Mnoho koní reaguje na to zlepšenou pružností a zvýšeným žvýkáním. Toto udidlo je také velmi vhodné pro koně, kteří si hrají s jazykem a snaží se dostat jazyk přes udidlo, protože port to efektivně brání. Toto ustrojí je tedy výborně vhodné pro koně, které nesnesou tradičně tvarovaná udidla kvůli tlaku na jazyk a reagují na to třesením hlavy a podobně. Udidlo Kimblewick je efektivní kombinací pákového efektu na větvích spodní čelisti koně, tlaku na týl a změny pozice udidla v koní ústech. Tři různé možnosti připínání umožňují jemné ladění použití udidla. Robustní boční části udidla poskytují určitou "váhu", která zajišťuje stálejší pozici v ústech.

Parametry produktu:

Značka:
ZDc3ZT