Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Udidlo déčkové nelomené Curved BERIS, 18 mm

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6526411
2 620 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Nelomené udidlo déčko s tvarovaným udítkem o tloušťce 18 mm. Tvarované udítko skvěle sedí a poskytuje více místa na jazyk. Vhodné pro koně, kteří netolerují klasický tvar udítka kvůli tlaku na jazyk. Podporuje slinění a žvýkání, zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje komunikaci mezi koněm a jezdcem. Vhodné pro ambiciózní rekreační jezdce a profesionály. Otvory kroužku jsou chráněny měděnými pouzdry, což výrazně zlepšuje trvanlivost udidla. Udítka jsou vyrobena z bezpečného potravinářského plastu, který je velmi hladký a snadno klouže v ústech. Vyráběno ručně v Německu podle velmi vysokých standardů kvalit.

Výška oblouku: 30mm.

Parametry produktu:

Značka:
N2FjZDNk