Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu
Doprava ZDARMA
beris D-Ring PRIME Snaffle udidlo

beris D-Ring PRIME Snaffle udidlo

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6526700
3 310 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Beris PRIME stanovuje nové standardy v komunikaci mezi koněm a jezdcem. Díky anatomickému tvaru extrémně měkkého kusadla je tlak rovnoměrně rozložen na jazyk a tyče. Integrované oválné ochranné kroužky s pečlivě navrženým přechodem do střední části brání štípnutí koně do rtů a poskytují kusadlu dodatečnou, obzvláště dobrou boční podporu. Tvar a hmotnost kroužků zajišťuje velmi klidnou, neutrální pozici v koních ústech. Tato vlastnost dělá kusadlo nádherně vhodné pro mladé a nezkušené koně. Tvar boční části také poskytuje optimální boční podporu a vedení. Velký kroužek usnadňuje dobrou a tichou manipulaci s otěžemi.

Parametry produktu:

Značka:
YTc1ZmM