menu

Závodní triko Spooks JUHLE

Značka: Spooks
Kód: 9063
1 420 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (1ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Vybavte se na jezdecké závody výjimečným trikem Spooks JUHLE. Tento produkt patří do kategorie "Pro jezdce > Závodní saka, trika, doplňky > Jezdecká závodní trika >". Závodní triko Spooks JUHLE je nabízené v různých velikostech - L, M, S a XS. Můžete si vybrat z barvených variant 'dark forest' nebo 'black', podle vaší nálady a preferencí.

Značka Spooks se řadí mezi přední výrobce jezdeckého oblečení, které splňuje vysoké standardy kvality a designu. Spooks JUHLE je závodní triko určené pro všechny jezdce, kteří očekávají dokonalý komfort a neotřelý styl.

Co se týče údržby, závodní triko Spooks JUHLE je snadno omyvatelné. Důležité je především řádné praní a sušení produktu. Doporučujeme prát triko ve vodě o teplotě do 30 stupňů Celsia. Na sušení trika volte přirozenou cestu, ideální je nechat ho volně uschnout na vzdušném místě. Takto prané a sušené triko si déle udrží svůj tvar a původní barvu.
 

Parametry produktu:

Značka:
M2U2YzZm